Burawall Duvar Kağıtları
burawall

HAKKIMIZDA

BURAWALL'U KEŞFETMEYE HAZIR MISINIZ ?

Burawall, duvarkağıdı ve ev tekstil sektöründe kalite ve estetiği buluşturan bir marka olarak hizmet vermektedir. Burawall duvar kağıtları her mekana özel desenler ile geniş bir yelpazeye sahip koleksiyonlardan oluşmaktadır.

Ürünler sağlığa uygun, uygulamaya yatkın, güneş ışığına dayanıklı, silinebilir, deformasyona mukavemetli olarak tasarlanmıştır. Koleksiyonlar vinly, non-woven, kağıt, floc, imbroidery, metalic v.s özellikleri taşımaktadır.

 

MİSYONUMUZ

Koleksiyonlar vinly, non-woven, kağıt, floc, imbroidery, metalic v.s özellikleri taşımaktadır. Ayrıca her geçen gün yeni çeşit ve modeller ile güçlenmektedir.

VİZYONUMUZ

VİZYONUMUZ

İç dekorasyondaki diğer ürünlerle kombinasyon sağlayabilecek çeşitliliğe sahiptir. Modern yaşamayı tercih eden, farklılık arayan, daima hizmet ve kaliteyi bir arada görmek isteyen tüketici beklentilerini karşılar olmuştur. Burawall, duvar kağıtlarıyla ilgili uzman kadrosu ile dünya duvar kağıdı modası, duvar kağıtlarının seçimi, en çok tercih edilen modeller ve dekorasyon konularında da danışmanlık hizmeti vermektedir.